Level EXAM
 
Online YÖS

Online Yös Ayrıcalığı 

Yös sınavına aday olan öğrenciler bu konularda yetersiz olan eğitim kurumlarından hizmet almaktadırlar. Bu durumun birçok farklı nedeni olabilir. Bunlardan en birincisi ve en büyüğü adayların bulundukları şehirlerde yabancı uyruklu öğrencilere eğitim verebilecek okulların veya eğitimcilerin bulunmamasıdır.  Biz Als group olarak öğrencilerimize bu konuda yardımcı olabilmek adına Online Yös Hazırlık kursunu başlattık. Size uygun olacak saatler ve öğretmenlerimizin programları doğrultusunda ders saatlerimiz belirlenecektir. Alcağınız dersler sınıfta aldığınız eğitimden farksız olacaktır. Öğretmeninizle karşılıklı olarak konuşabilecek ve istediğiniz soruyu çözmesi için yardımına başvurabileceksiniz. Bu sistem öğrencilerin evden çıkmadan internetin olduğu her yerde eğitim almalarına olanak sağlamaktadır. 

 

 
YÖS CoursesÖğrencilerin YÖS başarılarını ölçmek için her YÖS DENEME SINAVI yapılmaktadır.ALS'nin YÖS AYLIK DENEMELER genel olup,ALS'de eğitim almayan öğrenciler de dışardan katılabilir.
Online YÖSEvinizden Yös Hazırlanma Ayrıcalığı
YOS 2018 Summer School Başlangıç tarihi: 2 Temmuz - 31 Ağustos 2016 Süre: 9 Hafta Konu: Haftalık Matematik-Geometri-IQ,yös testleri ve üniversitelerin çıkmış soruları
YOS Private LessonsYÖS'den Özel Ders alarak Hazırlanma Fırsatı
Yös Hakkında Sıkça Sorulan SorularYös Hakkında Merak edlenler
 
Homepage Contact
ALS Group © 2015