Level EXAM
 
Yös Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 

 • Çift uyrukluyum YÖS'e katılabilir miyim ? YÖS Kursuna katılacak öğrencilerimizin en çok sordu sorulardan bir tanesidir.Birinci vatandaşlığı yabancı daha sonra T.C. Vatandaşlığı alanlar YÖS'e girebilir. Fakat birinci T.C Vatandaşlığı ikincisi yabancı vatandaşlığı bulunanlar ancak geçici olarak T.C. vatandaşlığından çıkma izni alarak katılabilirler.

 

 • Başvurma Belgesini nereden alabilirim? YÖS Başvuru belgesini başvurduğunuz üniversiteden almanız lazım
   
 • Ne kadar ücret yatırmamız gerekiyor? YÖS sınavına katılım ücreti üniversiteden üniversiteye değişmektedir.
   
 • Sınav ne zaman, nerede yapılacak? Her üniversitenin yös sınavı farklı olduğundan yös kursuna hazırlanan öğrencilerimiz  www.alsgroup.eu dan  YÖS SINAV tarihlerini takip edebilirler.
 • Sınavda ne gibi sorular soruluyor / hangi konulardan soru soruluyor?  YÖS Sınavı Matematik, Geometri ve IQ Derslerinden Oluşmaktadır.Yabancı Öğrenci Sınavında 45 IQ , 30 Matematik ve 5 Geometri Sorusu Çıkmaktadır.

   

 • Sınav sonucumu nasıl, nereden öğrenebilirim? YÖS sınav sonuçlarını üniversitelerin websitelerinden öğrenebilirsiniz
   
 
YÖS CoursesÖğrencilerin YÖS başarılarını ölçmek için her YÖS DENEME SINAVI yapılmaktadır.ALS'nin YÖS AYLIK DENEMELER genel olup,ALS'de eğitim almayan öğrenciler de dışardan katılabilir.
Online YÖSEvinizden Yös Hazırlanma Ayrıcalığı
YOS 2018 Summer School Başlangıç tarihi: 2 Temmuz - 31 Ağustos 2016 Süre: 9 Hafta Konu: Haftalık Matematik-Geometri-IQ,yös testleri ve üniversitelerin çıkmış soruları
YOS Private LessonsYÖS'den Özel Ders alarak Hazırlanma Fırsatı
Yös Hakkında Sıkça Sorulan SorularYös Hakkında Merak edlenler
 
Homepage Contact
ALS Group © 2015